Odběrová sada

 

PŘESNÉ MĚŘENÍ VLHKOSTI BEZ POUŽITÍ VLHKOMĚRU ČI CM PŘÍSTROJE?

JE TO MOŽNÉ!!!

Odběrová sada WOODEXPERT přináší přesné měření do 3 dnů - včetně PROTOKOLU!

Společnost WOODEXPERT na základě dlouhodobé spolupráce s mnoha podlaháři vyvinula jednoduché, rychlé a přesné řešení, kdy můžete pořídit lboratorní měření vlhkosti betonu, anhydridu, dřeva, OSB desek, dřevotřísky a dalších materiálů velmi levně a rychle.

Jak to celé probíhá?

Zavoláte či napíšete na níže uvedené kontakty společnosti WOODEXPERT a obdržíte zdarma "ODBĚROVOU SADU", která obsahuje 3 hermeticky uzaviratelné nádoby na vzorky, návod a jednoduchý formulář pro označení odebíraných vzorků. Odeberete podle jednoduchého návody vzorky materiálů do připravených nádob, vložíte do přepravního tubusu a odešlete na naši adresu.

Jak dlouho to trvá?

Standardní doba zkoušky jsou 3 dny. V případě potřeby (například při potřebě rozhodnout o možnosti zahájení montáže)jsme schopni do 24 hodin určit na analytických vahách předběžný výsledek, který je pak za 3 dny zpřesněn.

Jaká je přesnost měření?

Přesnost, se kterou je stanovena vlhkost, odpvídá použité metodě - a to je metoda váhové zkoušy. Tato metoda je z běžně dostupných zkoušek nejpřesnější, není ovlivněna podložím ani dielektrickými vlastnostmi vlhkoměrů, či chemickým složením přísad při použití CM metody. Váhová zkouška je obecně považována jako nejpřesnější vůbec. Zkoušky se provádějí na ověřených přístrojích dle stanovených požadavků aktuálně platných norem.

Jaký dostanu protokol?

K provedenému měření vlhkosti je firmou WOODEPERT vystaven protokol o zkoušce.

Nemůže se vlhkost změnit cestou?

Dodané nádobky "Odběrové sady" byly testovány a bylo prokázáno, že po dobu 1 týdne si vzorky v odběrových nádobách zachovávají neměnné vlhkostní parametry.

 

Odberova sada

 

"Zvlnění" povrchu parket [2017-07-11]

"Zvlnění" povrchu parket

Nerovnosti plochy podlahy [2017-07-10]

Nerovnosti plochy podlahy

Utržení nášlapné vrstvy [2017-07-10]

Utržení nášlapné vrstvy