Největší stavební veletrh v Praze

 ABF

Veletrh FOR ARCH nabídne nezávislé poradenské centrum i oblíbená dvoustranná obchodní jednání 

V pořadí sedmadvacátý ročník stavebního veletrhu FOR ARCH, který se uskuteční na konci září v Praze–Letňanech, nabídne letos návštěvníkům služby nezávislého STAVEBNÍHO PORADENSKÉHO CENTRA, v němž v rámci jednotlivých denních témat odborníci poradí, jak na věc. Chybět nebude ani další ročník oblíbených dvoustranných obchodních jednání MATCHMAKING BUSINESS MEETINGS a konference ředitelů evropských řemeslných komor. Generálním partnerem mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2016 je Skupina ČEZ.

Veletrh FOR ARCH 2016, který se uskuteční ve dnech 20. až 24. září v areálu PVA EXPO PRAHA, bude prezentovat nejnovější trendy ve stavebnictví a zároveň se také bude věnovat poradenské činnosti. V rámci veletrhu proto bude ve VSTUPNÍ HALE II připraveno nezávislé STAVEBNÍ PORADENSKÉ CENTRUM (SPC), v němž odborníci zodpoví návštěvníkům dotazy z oblasti stavebnictví bez nároku na honorář. K základním tématům bude například patřit stavební zákon a další předpisy pro výstavbu, problematika správního řízení, navrhování a provádění staveb, dokumentace ve výstavbě a rovněž konstrukční řešení se speciálním zaměřením na bezbariérový přístup. Specialisté také pomohou s výběrem stavebních materiálů a nebude samozřejmě chybět ani téma stavebních vad a jejich odstranění. Zájemci si zároveň budou moci nechat poradit v oblasti odhadů staveb a jejich případného financování. Navíc bude poradenské centrum svou činností propojovat a podporovat jednotlivá denní témata veletrhu For Arch.

Dalším velmi zajímavým bodem programu 22. září bude už čtvrtý ročník oblíbených dvoustranných obchodních jednání MATCHMAKING BUSINESS MEETINGS. Zde budou moci podnikatelé ve stavebnictví získat nové kontakty na evropském trhu a navázat partnerství se zahraničními společnostmi. Oborové zaměření se bude převážně týkat konstrukčních a stavebních činností, automatizace pro průmysl i domácnosti, a údržby a modernizace objektů, včetně rekonstrukce památek. Další podrobnosti a registrační formulář naleznou zájemci na internetové stránce forarch2016.talkb2b.net. Ve stejný den se také bude konat konference ředitelů evropských řemeslných komor nazvaná Sasko-český řemeslnický dialog 2016. 

Na veletrhu For Arch bude k vidění i Úsporná domácnost budoucnosti od Skupiny ČEZ, která zahrnuje fotovoltaické panely na střechu, spolu s bateriemi pro ukládání elektřiny, moderní plynové kotle a bílé spotřebiče, tepelná čerpadla pro topení i klimatizaci, a to v kombinaci se stavebními materiály 21. století, které dodává firma Saint-Gobain.

 

"Zvlnění" povrchu parket [2017-07-11]

"Zvlnění" povrchu parket

Nerovnosti plochy podlahy [2017-07-10]

Nerovnosti plochy podlahy

Utržení nášlapné vrstvy [2017-07-10]

Utržení nášlapné vrstvy