SVĚT PODLAHOVIN 2016

Svět podlahovin 2016 - Konference pro ty, kteří chtějí poznávat nové.

Dne 21. ledna 2016 se na výstavišti v Letňanech úplně poprvé otevřou brány zcela nového veletrhu Cesty dřeva. A protože podlahoviny mají ke dřevu velice blízko, není překvapením, že organizátoři oblíbené konference Svět podlahovin zvolili pro obnovení tradice tohoto setkání podlahářů, výrobců podlahovin, jejich dodavatelů a dalších zájemců právě tuto příležitost.

Na konferenci, která se koná hned v prvním dni veletrhu, od 10 do 13 hodin, je ovšem překvapení připraveno hned několik. Jedním z nich je bezplatná účast na konferenci, stačí se zaregistrovat. Dalším je volná vstupenka na veletrh pro všechny účastníky konference a také bezplatný konzultační servis společnosti WOODEXPERT po celou dobu konání veletrhu.

Nemusíte mít obavy, že program konference bude nudný nebo pouze vysoce odborný. Společnost WOODEXPERT, která ve spolupráci s Cechem podlahářů konferenci připravuje, vnímá velmi dobře rozmanitost podlahářského oboru, a tak si na své přijdou jak podlaháři, které podlahy zhotovují, tak jejich dodavatelé či výrobci podlahovin. Navíc se bude na konferenci věnovat pozornost také tématům, která přitahují pozornost celého oboru – novým předpisům či nedostatku kvalifikovaných pracovníků.

Další překvapení si organizátoři připravili pro samotný program konference. Proto neváhejte, zaregistrujte se k účasti ještě dnes a nezapomeňte přijít. Můžete spojit příjemné s užitečným, seznámit se s novým veletrhem, setkat se s kolegy z oboru a poznat něco nového.

ZAREGISTRUJTE SE A ZÍSKEJTE VSTUPENKU NA KONFERENCI I VELETRH ZDARMA !!!

http://cestydreva.cz/vystavovatel/voucher?v=a1518d7423e199b2bd04c22cb1a37c6e

 

 

SVET PODLAHOVIN 2016

"Zvlnění" povrchu parket [2017-07-11]

"Zvlnění" povrchu parket

Nerovnosti plochy podlahy [2017-07-10]

Nerovnosti plochy podlahy

Utržení nášlapné vrstvy [2017-07-10]

Utržení nášlapné vrstvy