FOR ARCH 2016

Přijďte navštívit jedinečný mezinárodní stavební veletrh !

       

Program veletrhu FOR ARCH bude letos opravdu nabitý

 

V pořadí sedmadvacátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se uskuteční na konci září v areálu PVA EXPO PRAHA v Praze-Letňanech, bude mít letos opět velmi bohatý a nabitý program. Poprvé se na něm představí koncept různých denních témat včetně tematických odborných konferencí a specializovaných poraden.

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH není pouze jednorázovou akcí, ale naopak projektem s celoroční působností zaměřený na podporu oboru stavebnictví jako celku. Děje se tak skrze projekty jako Soutěžní přehlídka stavebních řemesel SUSO, soutěž mladých architektů Young Architect Award (YAA) nebo cena Architekt roku. Vrcholem sezóny je pak veletrh samotný, který se letos tradičně uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA ve dnech 20. - 24. září. V jeho průběhu také dojde ke slavnostnímu předání cen výhercům výše jmenovaných soutěží.

Novinkou oproti předchozím ročníkům budou denní témata pokrývající významné trendy moderního stavitelství. V průběhu veletrhu se tak budou moci návštěvníci seznámit s problematikou kvality výrobků a materiálů, energetické náročnosti budov a konceptů větrání, stále aktuálnější podpory odborného vzdělávání ve stavebnictví, fenoménu „chytrý dům“ a stavby svépomocí včetně specifických pracovních postupů. Zároveň také bude k dispozici STAVEBNÍ PORADENSKÉ CENTRUM, ve kterém odborníci v rámci jednotlivých denních témat poradí, jak na věc. Další poradenskou podporu poskytne na své expozici Státní fond životního prostředí, kam se mohou lidé obrátit s otázkami ohledně státních dotací a podmínek jejich poskytnutí.

Po celou dobu veletrhu si návštěvníci budou moci v hale číslo 3 prohlédnout expozice firmy SULKO nabízející ucelený systém řešení otvorových výplní, dveří a oken i pro náročné zákazníky, výrobce stínicí techniky a technologického lídra oboru ISOTRA, budete si moci projít nabídku plotových systémů firmy Pilecký a nebude chybět ani vedoucí výrobce vrat, dveří, zárubní a pohonů, společnost Hörmann. Hala číslo 5 pak bude mít připraveny expozice firmy ESCO, jednoho z největších výrobců masivních a třívrstvých dřevěných podlah v Evropě, představí se zde největší a nejstarší výrobce dveří v Česku, firma Sapeli, a zkrátka nepřijdou ani zájemci o interiérová řešení, které nabízí mezinárodní společnost Admonter.

Součástí veletrhu FOR ARCH bude i doprovodný program portálu ESTAV.cz. Na přednáškách odborníků z praxe se dozvíte od stavařů jak poznat zda dům netrpí poruchami hydroizolací nebo zatékáním, případně jak rozpoznat kvalitně provedenou rekonstrukci bytu. Právnička následně poradí jak postupovat při kontrole kupní smlouvy na nemovitost a finanční poradci vám vysvětlí kde vzít peníze na koupi vlastního pozemku, domu či bytu.

Jste srdečně zváni !

 

Bližší informace o veletrhu FOR ARCH naleznete zde.

"Zvlnění" povrchu parket [2017-07-11]

"Zvlnění" povrchu parket

Nerovnosti plochy podlahy [2017-07-10]

Nerovnosti plochy podlahy

Utržení nášlapné vrstvy [2017-07-10]

Utržení nášlapné vrstvy