1. setkání partnerů a zakladatelů CIMV

Dne 16.5.2014 proběhlo slavnostní 1. zahajovací setkání partnerů a zakladatelů nově zřízeného "Centra inovací modulové výstavby" v Technologickém parku PROGRESS v Průmyslové zóně Holešov.

Na setkání se sešlo 62 odborníků z řad výrobních firem, soudních znalců, zušebních ústavů, vysokých škol, poradenských a konzultantských firem apod.

Již při vzniku této myšlenky jsme věřili, že nalezneme obdobně "naladěné" lidi napříč různými obory, kteří věří v dobrou myšlenku, že za pomocí znalostí, zkušeností, knih, logiky, zdravého rozumu i dobrých řemeslníků je možné hledat cestu k inovacím a vývoji výrobků a technologických postupů, které budou využitelné a využívané v praxi jako zdroj technického e technologického pokroku i jako nástroj pro udržení a zvýšení konkurenceschopnosti vyráběných výrobků.

Chceme dělat to, co nás baví, co umíme a co zároveň přináší prospěch druhým:
Inovovat. Zlepšovat. Vyvíjet. Vynalézat.

Nejsme na to sami. Lidí, kteří věří v sílu dobré myšlenky a rozvoje poznání, je mnoho. Chceme je poznávat a myslíme, že i Vy můžete být jedním z nich.

Slovo „inovace“ by mělo znovu znamenat cestu vpřed, k vylepšení produktu nebo postupu. Inovace není jen prázdný název pro dotace.

Inovace se musí tomu, kdo ji realizuje, vyplatit.

Pojďte touto cestou s námi. Věříme, že se Vám to nejen vyplatí, ale že z toho budete mít i radost.

Přijeďte za námi do Holešova!

 

Fotogalerii z této akce naleznete zde:

http://woodexpert.cz/fotogalerie/

"Zvlnění" povrchu parket [2017-07-11]

"Zvlnění" povrchu parket

Nerovnosti plochy podlahy [2017-07-10]

Nerovnosti plochy podlahy

Utržení nášlapné vrstvy [2017-07-10]

Utržení nášlapné vrstvy